SPONZOROVANÁ INZERCIA POMÁHA VÁŠ INZERÁT VIAC SPROPAGOVAŤ.

 

Sponzorovanie inzercie sa dá navzájom aj kombinovať, viaceré sponzorovania aktivované naraz pre jeden inzerát dáva inzerátu status neprehliadnuteľný.
Dokážete sa udržiavať na prvých pozíciách pred ostatnými inzerátmi, dokonca aj priamo na titulnej stránke v zobrazení vo veľkom formáte.
Stanete sa tak ešte viac viditeľnejšími pre ostatných a Vaša šanca osloviť potenciálneho kupca rapídne stúpa.
Používanie inzercie zadarmo a zápisu do katalógu firiem na stránke Inzeroš.sk nie je podmienené používaním sponzorovanej inzercie.

 

 

Sponzorovanie TOP: Váš inzerát bude na Vami zvolenú dobu uverejnený ako prvý v zozname inzerátov v danej kategórii, môže dosiahnuť denne obrovské množstvo videní. Po uplynutí doby sponzoringu sa zaradí medzi ostatné inzeráty.

 

 

Sponzorovanie RÁMIK: Váš inzerát bude na Vami zvolenú dobu uverejnený s farebným rámikom po obvode. Po uplynutí doby sponzoringu bude farebný rámik deaktivovaný.

 

 

Sponzorovanie POZADIE: Váš inzerát bude na Vami zvolenú dobu uverejnený s pozadím inej farby aké majú ostatné inzeráty. Po uplynutí doby sponzoringu bude odlišné pozadie deaktivované a Váš inzerát splynie s ostatnými.

 

 

Sponzorovanie VIP: Váš inzerát bude na Vami zvolenú dobu uverejnený a označený ako VIP aj na titulnej strane a rôznych stránkach inzercie - Inzeroš.sk vo
veľkoformátovom zobrazení ako banner, dosiahne denne obrovské množstvo videní. Po uplynutí doby sponzoringu sa bude inzerát zobrazovať iba v pôvodnej, príslušnej kategórii.

 

Inzeroš.sk | inzeráty • bazár • aukcie